Túrabotok LEKI Legacy Lite AS, DSS felfüggesztési rendszer, gyorskioldó rendszer, párnázott parafa markolat
Kód: 65621831SKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A LEKI Legacy Lite AS túrabotok könnyű kialakításúak, és tökéletesen illeszkednek a kezedbe! A lekerekített támasztófelülettel ellátott, sokoldalú Evocon parafa nyélnek köszönhetően még lefelé menet is remekül foghatók, az állítható hurokkal pedig biztos lehetsz benne, hogy a bot stabilan a kezedben marad.
A dinamikus párnázási rendszer elnyeli a rezgéseket, hogy csökkentse az izmokra és ízületekre nehezedő nyomást. A szár könnyen és fokozatmentesen állítható 100–135 cm között, majd a Speed Lock+ gyorskioldó rendszerrel biztonságosan rögzíthető. Ezenkívül tartós alumíniumból készülnek, és keményfém (karbid) hegyet kaptak. Ha szeretsz túrázni és mozogni a természetben, akkor ez a modell mindenképpen remek választás!
Főbb jellemzők
-
Ultrakönnyű szerkezeti felépítés
-
DSS felfüggesztési rendszer az ízületek védelméért
-
Gyorskioldó rendszer a hosszúság egyszerű beállításához
-
Kényelmes párnázott parafa markolat
-
Biztonsági heveder reteszelő mechanizmussal
-
Cserélhető tányér opció
-
A csomag 1 pár botot tartalmaz
Technikai adatok:
| Meghatározás | Trekking |
|---|---|
| Korcsoport | Felnőttek |
| Nem | Unisex |
| Mérettartomány | Igen |
| Kialakítás | Vario (fokozatmentesen állítható) |
| Szállítási méret | 67 cm |
| Súly | 257g (1 darab) |
| Alkatrészek száma | 3 |
| Cső átmérő | 16|14|12 mm |
| Cső geometria | Kanyarodás nélkül |
| Cső alakja | Hengeres |
| Markolat | EVOCON (parafa, műanyag) |
| Pánt | Soft 2.0 biztonsági zárpánt |
| Cső anyaga | Alumínium (HTS 6.0) |
| A cső felső része | Alumínium |
| A cső középső része | Alumínium |
| A cső alsó része | Alumínium |
| Zárrendszer | Speed Lock Plus |
| Lemezek | Racing|Trekking |
| Felfüggesztési rendszer | Dinamikus felfüggesztési rendszer (DSS) |
| Tüskék | DSS Tip 12 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Trekking sétabotok |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 0.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4028173395644 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

