Elektromos hegyikerékpár inSPORTline ISL Tachion EVO 835 Wh 29" 2026-os modell, Bafang M510-es motor, 180 km-es hatótávolság, TFT-kijelző
Kód: 30761-L-1 30761-XL-1 30761-L-2 30761-XL-2 Változat kiválasztásaKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A horizontok királyát keresed, akinek nincs elég magas hegy és nincs elég hosszú út? Az inSPORTline ISL Tachion EVO 835 Wh 29" 2026-os modell elektromos hegyikerékpár alumínium vázzal és nagyméretű, 29"-os kerekekkel arra készült, hogy feszegesse a határokat. A nagyobb kerékátmérővel nemcsak jobb tapadást, hanem stabilitást is kapsz, hogy a gyors lejtőkön és a töredezett erdei utakon is kitarts. A gép szívében egy Bafang M510-es motor található 95 Nm nyomatékkal, amely olyan könnyedséggel lő fel a hegycsúcsokra, amiről eddig csak álmodtál.

Az energiát egy nagy kapacitású, 835 Wh-s akkumulátor biztosítja, amely ideális körülmények között akár 180 km-es hatótávolságot ígér. Így elfelejtheted az akkumulátor folyamatos figyelését, és csak a körülötted lévő tájra koncentrálhatsz. Ha pedig menet közben szeretnéd feltölteni a telefonodat vagy a GPS-edet, a Bafang DP C080 színes TFT-kijelzője USB-C porttal van ellátva. Tiszta TFT-technológiát kínál nagy olvashatósággal, gyors reagálással, és megjeleníti az összes fontos vezetési adatot és támogatási szintet.

Technológia, amely támogat

A zökkenőmentes vezetést a Shimano Deore precíziós váltómű biztosítja a tartós Shimano Cues kazettával kombinálva. A Shadow+ és a LinkGlide technológia összjátéka úgy lett kialakítva, hogy a lánc még a legdurvább terepen is a helyén maradjon, a váltás pedig bársonyosan sima legyen még teljes motorterhelés mellett is. Minden váltás precíz és csendes, így teljesen beleolvadhatsz a természet ritmusába.
Az off-road kényelemről az SR Suntour rugós villa gondoskodik 120 mm-es rugóúttal és közvetlenül a kormányról történő távoli zárással. Ez a Schwalbe prémium Smart Sam abroncsokkal kombinálva biztosítja, hogy a kerékpár úgy tapadjon az útra, mint a ragasztó. A technikás szakaszokon pedig nagyra értékeled majd a Limotec teleszkópos nyeregcsövet – egy kar érintésével állíthatod az ülésmagasságot, hogy maximális kontrollt és mozgásteret biztosítson a kihívást jelentő lejtőkön.

Részletek, amelyek az egésszé teszik az összképet

A biztonság a legfontosabb számunkra, ezért a kerékpár a jól bevált Shimano MT200 hidraulikus fékekkel van felszerelve, amelyek száraz és sáros körülmények között is megbízhatóan fékezik a motor erejét. Az ergonomikus nyereg gondoskodik arról, hogy még egy hosszú nap után is olyan élvezetes legyen a tekerés, mint az első percben.
Az olyan praktikus extrák, mint a stabil kitámasztó vagy a csomagtartó és a kulacstartó rögzítési pontjai, kiváló társsá teszik ezt a modellt az expedíciók és a sporttúrák során. Csak pattanj fel, és menj, ahová a szíved viszi! Indulj el, és hódíts meg minden ösvényt az inSPORTline ISL Tachion EVO 835 Wh 29" 2026-os modell elektromos hegyikerékpárral, méghozzá könnyedén!

Technikai adatok:
| kerékátmérő | 29" |
|---|---|
| váz | 6061 ötvözet |
| vázméret | L (19"), XL (21") |
| maximális hatótávolság | akár 180 km |
| sebességfokozatok száma | 1x10 |
| akkumulátor kapacitás | 835 Wh, 36V/23,2 Ah |
| motor | Bafang M510, 95 Nm |
| kijelző | LCD Bafang DP C080.CAN, USB-C, színes, 1,9" TFT, cseh nyelven |
| villa | SR Suntour XCM32 ATB DS RL |
| villa rugóút | 120 mm |
| hajtómű | Bafang NW (170 mm, 38 z.) |
| hátsó váltó | Shimano Deore RD-M5130 GS Shadow+ Shimano Deore RD-M5130 GS Shadow+ |
| váltókar | Shimano Deore SL-M5130 Rapidfire Plus |
| kazetta | Shimano CUES CS-LG300-10 (11-39 z.) |
| lánc | KMC eGlide EPT |
| fékek | Shimano MT200 hidraulikus (180/160 mm tárcsa) |
| kerékagyak | Shimano HB-QC300 / FH-QC300-HM |
| felnik | WTB ST i30 TCS 2.0 |
| gumiabroncsok | Schwalbe Smart Sam 29" x 2.35" |
| pedálok | Marwi SP-460 |
| markolatok | Herrmans Rib Single Lock |
| kormány | HL Corp MTB-AL-300BT, 740 mm |
| kormányszár | TDS-D601A-8FOV/ISO-M, 80 mm, +3° |
| kormánycsapágy | RY OE Tapered, félig integrált |
| nyeregcső | Limotec B3 teleszkópos, 40 + 100 mm rugóút, kormányvezérléssel |
| nyereg | Selle Italia ST 5 Flow |
| kitámasztó | Ursus KING 2, a hátsó vázon lévő 40 mm-es furatokra szerelve |
| előkészítés a hátsó csomagtartóhoz | igen |
| előkészítés pohártartóhoz | igen, 6,4 cm-es furatközzel |
| világítás | nincs |
| csengő | igen, fekete, hangerő 115 dB |
| terhelhetőség | 140 kg (beleértve a vezető, a kerékpár és a rakomány súlyát) |
| súly | ±25,75 kg |
| megjegyzés | Használat előtt az akkumulátort mechanikus zárral kell rögzíteni az oldalán. Ha az akkumulátor nincs rögzítve, fennáll a veszélye, hogy működés közben kiesik. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Férfi elektromos MTB |
|---|---|
| Jótállás: | 36 |
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

