Trail futóbot LEKI Evotrail FX.One TA, Trigger Shark 2.0 rendszer, ergonomikus parafa markolat, összecsukható kialakítás
Kód: 65625751120 65625751125 Változat kiválasztásaKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Gyorsaság, könnyedség és maximális kontroll a terepen. A Leki Evotrail FX.One TA Trail futóbotot olyan futóknak terveztek, akik versenyen és edzésen is feszegetni akarják a határaikat.
A masszív HTS 6.5 alumínium konstrukciónak köszönhetően nagy stabilitást nyújtanak minimális, mindössze 210 g-os súly mellett. A Trigger Shark parafa markolata tökéletesen illeszkedik a kézbe, és a Trigger Shark 2.0 rendszerrel együtt villámgyors ki- és becsatolást tesz lehetővé a maximális hatékonyságú, akadásmentes mozgás érdekében.
A Push-Button rendszerrel ellátott, négyrészből álló összecsukható kialakítás lehetővé teszi, hogy a botokat egy pillanat alatt kompakt méretűre csukd össze, így ideálisak a hátizsákban vagy futómellényben való szállításhoz. Terepen értékelni fogod a Flex Tip hegyet a pontos érintkezésért és a könnyű Nordic tányérokat, amelyek nem akadályoznak a teljesítményben.
A Leki Evotrail FX.One TA Trail futóbot tökéletes választás mindenkinek, aki messzebbre, gyorsabban és maximális magabiztossággal szeretne futni minden lépésnél.
Főbb jellemzők:
-
Négyrészes, alumíniumból készült terepfutó botok
-
Ultrakönnyű, összecsukható kialakítás Push-Button rendszerrel
-
Ergonomikus parafa markolat a biztos fogásért
-
Trigger Shark rendszer a pánt gyors rögzítéséhez és leválasztásához
-
Fix Flex Tip a terepen való stabilitásért
Technikai adatok:
| Meghatározás | trail futás |
|---|---|
| Korcsoport | felnőttek |
| Nem | unisex |
| Mérettartomány | nincs |
| Kialakítás | fix (rögzített hosszúságú), összecsukható |
| Szállítási méret | 38 cm |
| Súly | 210 g (1 darab) |
| Alkatrészek száma | 4 |
| Bot átmérő | 16|14|14|14 mm |
| Bot geometria | kanyarulat nélkül |
| Bot alakja | hengeres |
| Markolat | Trigger Shark, 1K parafa |
| Fogantyú | Sharp keret hálós heveder |
| Bot anyag | alumínium (HTS 6.5) |
| A bot felső része | alumínium |
| A bot középső része (x2) | alumínium |
| A bot alsó része | alumínium |
| Összecsukható rendszer | nyomógombos |
| Lemezek | nordic |
| Hegyek | Flex Tip, rövid |
| Sarok | *** |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Terepfutó botok |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

