Trekking bot LEKI Khumbu Lite AS, Speed Lock Plus gyorskioldó rendszer, Aergon parafa markolat, alumíniumszerkezet, speciális hegy
Kód: 65621561SKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A könnyű LEKI Khumbu Lite AS Trekking botok minden lépésnél támogatni fognak – a kényelmes sétáktól kezdve a kihívást jelentő hegyi túrákig. Csekély súlyuknak köszönhetően alig fogod érezni őket a kezedben, a terepen viszont maximálisan számíthatsz rájuk.
A hegybe integrált DSS párnázás hatékonyan elnyeli az ütéseket, és akár 40%-kal csökkenti az ízületeid és inaid terhelését, amit különösen a hosszú lejtőkön fogsz igazán értékelni. A kényelmes fogást a természetes parafából készült, ergonomikus markolatok biztosítják, amelyek jól fekszenek a tenyeredben és kellemesen elvezetik a nedvességet.
A könnyű és tartós alumíniumszerkezetnek köszönhetően a botok megbízható partnereid lesznek bármilyen terepen is kirándulsz. Ezzel a felszereléssel minden kilométerre és szintemelkedésre készen állsz majd!
Kulcsfontosságú jellemzők
-
Könnyű, háromrészes botok állítható hosszúsággal
-
Az alumíniumszerkezet a keskenyebb profil ellenére is megőrzi nagy szilárdságát
-
Lekerekített Aergon parafa markolat a kényelmes fogásért minden helyzetben
-
DSS párnázás, amely védi az izmokat és inakat, az ütéseket pedig akár 40%-kal csillapítja
-
Speed Lock Plus gyorskioldó rendszer két ponton a gyors beállításhoz
-
Speciális hegy, amely szilárd tartást biztosít bármilyen felületen
Technikai adatok:
| Meghatározás | Trekking bot |
|---|---|
| Korcsoport | Felnőttek |
| Nem | Unisex |
| Mérettartomány | Nincs |
| Kialakítás | Vario (fokozatmentesen állítható) |
| Szállítási méret | 68 cm |
| Súly | 250 g (1 darab) |
| Alkatrészek száma | 3 |
| A bot átmérője | 16|14|12 mm |
| A bot geometriája | kanyarodás nélkül |
| Cső alakja | Hengeres |
| Markolat | Aergon (parafa, műanyag) |
| Fogantyú | Zár Biztonsági pánt Soft 2.0 |
| Cső anyaga | Alumínium (HTS 6.5) |
| A cső felső része | Alumínium |
| A cső középső része | Alumínium |
| A cső alsó része | Alumínium |
| Zárrendszer | Speed Lock Plus |
| Lemezek | Trekking 2.0 |
| Hegyek | DSS (dinamikus felfüggesztési rendszer) rendszer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Trekking sétabotok |
|---|---|
| Jótállás: | 24 |
| Súly: | 0.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4028173394951 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

